Fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna

Mówi się, że z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach. Czy na pewno tak jest? Wasze wspólne zdjęcia mogą być wspaniałą pamiątką. Fotografia rodzinna to szansa na zatrzymanie w kadrze szczęśliwych chwil. Dzieci szybko dorastają a zdjęcia wykonane na poszczególnych etapach ich życia pozostaną wspaniałą pamiątką na zawsze. Fotografowanie całej rodziny to świetna zabawa dla dzieci i dorosłych. Radosna atmosfera, cała rodzina na wspólnych ujęciach – to mile spędzone chwile, które jednocześnie stają się pamiątką.

 

Zdjęcia rodzinne nie muszą być sztuczne, z nienaturalnie wymuszonymi uśmiechami, których oglądanie nie sprawia radości. Każda chwila w życiu rodziny jest warta uwiecznienia. Wybierz najważniejsze dla Ciebie chwilę i zatrzymaj je na zdjęciach. Każdy etap rozwoju dziecka jest niesamowity i wyjątkowy. Jest to dobra okazja do tworzenia rodzinnego albumu, do którego możemy wracać po latach i przywoływać wspomnienia. Fotografie dzieci są szczególną pamiątką dla nich samych, dla rodziców czy dziadków. Możecie wybrać czy chcecie sesję zdjęciową we własnym domu lub w plenerze. W Olsztynie jest dużo pięknych miejsc, które mogą być idealnym tłem do sesji zdjęciowej. A może macie swoje ulubione miejsce i chcecie aby właśnie tam zostały wykonane Wasze zdjęcia?

Sesja rodzinna daje nam wiele możliwości. Nie ogranicza się do kilku wspólnych ujęć. Mogą to być zdjęcia całej rodziny lub też samych dzieci, rodziców, rodzica z dzieckiem – możliwości jest wiele i na pewno je wykorzystamy. Na sesję zabierzcie ubrania, w których czujecie się dobrze i swobodnie, a ja będę podpowiadać Wam jak się ustawić do aparatu, żeby pozy były naturalne i niewymuszone.